Nisan 2013 Emre İnşaat’ın güvenli yapılarında Stildoor kalitesi... İleri teknoloji ve modern mühendislik çözümlerini buluşturarak, yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden Emre İnşaat, tasarladığı projeleriyle koşulsuz müşteri mutluluğunu hedefliyor. ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmeyi ve bu standardın etkinliğini sürekli olarak iyileştirmeyi kalite politikası olarak kabul eden Emre İnşaat, 2012’de özel bir projeye daha imza attı. Okmeydanı’nda gerçekleşen ve 2013’te sona eren bu projede, kaliteyi birincil değeri olarak kabul eden Emre İnşaat, 59 adet Plus model kapısıyla Stildoor’u tercih etti.
biz1
Nisan 2013 Özka İnşaat… Özka İnşaat, İstanbul'un gelişen yüzü Pendik'te başlayan faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor… Pendik Gözdağı’nda hayata geçirdiği Marmara Royal Projesi ile Özka İnşaat, Marmara’nın tamamına hakim bir yaşam alanı kurmayı planlıyor. 220 konuttan oluşan Marmara Royal Residence yapılarının 3. kattan itibaren tüm dairelerinde deniz ve adalar manzarası sunuluyor. 7.500 m² alan üzerine kurulan ve toplam 28.000 m² inşaat alanına sahip bu projede 50 m²'lik 1+1'ler, 90 m²'lik 2+1'ler ve 115 m²'lik 3+1'ler bulunuyor. Özka İnşaat, fonksiyonellik ve estetiğin kucaklaştığı Marmara Royal projesindeki huzuru Stildoor’un Natura model kapılarıyla korumayı tercih ediyor.
biz1
Nisan 2013 Sağlam Yapı’nın akıllı binalarındaki tercihi, akıllı Stildoor kapıları... 1975-1993 yılları arasında 90000 m² alana yayılan, 700'e yakın konut inşaatı ile başlayan inşaat sektöründeki oluşumuna İstanbul Kadıköy çevresinde sunduğu kaliteli ve konforlu yapılarıyla devam eden Sağlam Yapı, İstanbul’un en başarılı yapı şirketlerinden biri olarak göze çarpıyor. Sağlam Yapı’nın tamamlanan projelerinden biri de Kadıköy Hasan Ali Sokak’ta 2012 yılı içinde inşasına başlayıp, sonlandırdığı 150 m²’lik 3+1 evlerden oluşan, akıllı binası… Kadıköy’ün en özel binalarından biri olan bu bina da Stildoor’un Eva model kapılarıyla korunuyor.
biz1
Kasım 2013 HLB İnşaat... 1969 yılından bugüne İstanbul’un Anadolu Yakası’nda, modern ve sağlam konut projelerini hayata geçiren HLB İnşaat, 2013 yılında Caddebostan’da başlattığı projesini 2013 yılında sonlandırdı. Kalite ve sağlamlıktan taviz vermeden, gelişen inşaat teknolojilerine ve günümüz mimarisine uygun yapılar üreten HLB İnşaat, bu prensibi tamamlayan marka olarak Stildoor’u tercih etti ve Caddebostan’daki projesini Stildoor’un Parantez model 80 tane kapısı ile tamamladı.
biz1
Haziran 2012 Daso Sadıkoğlu İnşaat ... 1950 yılında inşaat sektörüne adım atan Daso Sadıkoğlu İnşaat, Kadıköy’ün merkezi yerlerinde çağın ihtiyaçları doğrultusunda, ileri teknolojinin ışığında, günün şartlarına uygun süper lüks konut yapımına hız kesmeden devam ediyor. Daso Sadıkoğlu İnşaat’ın 2012’de hayata geçirdiği Göztepe projesi de Anadolu Yakası’nın referans noktalarından biri haline gelmeye hazırlanıyor. Güvenilir ve estetik olanı aynı noktada buluşturmak amacına Göztepe projesiyle hizmet eden Daso Sadıkoğlu İnşaat, kurduğu yaşam alanındaki huzuru Stildoor kalitesine emanet ediyor. Bu projede Stildoor’un Frame model kapıları tercih ediliyor.
biz1
Mayıs 2012 Sefa İnşaat, yapılarındaki huzuru Stildoor ile koruyor... 1977 yılında faaliyete geçen Sefa İnşaat, kurulduğundan bugüne ülkenin birçok yerinde gayrimenkul yatırım ve taahhütlerinde bulunuyor. Her geçen gün, başarılı konut projelerine bir yenisini daha ekleyen Sefa İnşaat, konutlarında sunduğu huzur ve güven dolu yaşamı Stildoor kapılarıyla korumayı tercih ediyor. Yenilikçi tasarımları ve güvenli kapılarıyla Stildoor, Tual model kapılarıyla, Sefa İnşaat’ın 2012’de sonlandırdığı Suadiye projesinde de tercih edildi.
Şubat 2011 Tatarağası Konutları'nın montajı tamamlandı. Şehrin göbeğinde, Sahrayıcedid'te 5 yıldızlı bir otelin sahip olduğu tüm olanaklar ile sakinlerine adeta tatil keyfi yaşatan 2 blok ve toplam 60 daireden oluşan bu izel projenin montajı tamamlandı.
Mart 2011 Villam Konakları 3. etapta yine Stildoor dedi. Kocaeli'nin içinde sorunların dışında sloganı ile rahatlık, konfor, lüks, sosyal yaşam ve doğanın muhteşem senfonisini 130 adet 2 katlı villa ve apart tarzı konuttan oluşaan Villam 3 projesiyle Kartepe'de sunmaya devam eden Pekdemir İnşaat Villam 1 ve 2'de olduğu gibi Villam 3'te de yine Stildoor dedi.
Nisan 2011 Roseville Premium Residince Bakü'nün montajı devam ediyor
Doğa, modernizm, klasik, lüks, sosyal yaşam, spor, eğlence, elit, keyif, seçkin, huzur, güvenlik, kalite gibi en değerli kavramları bir araya getirerek Aral Group tarafından inşa edilen ve 17 bloktan oluşan bu özel projenin daire kapıları Türkiye'den Stildoor montajımız devam etmektedir.
Kasım 2011 Sefa İnşaat, aradığını Stildoor’da buldu... Hızla değişen teknoloji ve sosyo-kültürel ortamın gereklerini, özgün tarzı ve yenilikçi tasarımları ile ele alan Sefa İnşaat, nezih semtlerde gerçekleştirdiği lüks konut üretimine devam ediyor. 2011 yılında Kozyatağı’nda gerçekleştirdiği bir projeyi aynı yıl içinde sonlandıran Sefa İnşaat, bu projesi için kullanmayı hedeflediği özgün, çağdaş ve yenilikçi kapıları Stildoor’un Tual model kapılarında buldu.
biz1
yukarı çık

YUKARI ÇIK

1 2 3 4

X