Haziran 2010 Merter Park Evleri de Stildoor ile projesine değer katanlardan İstanbul'un göbeğinde geniş ve ferah konut arayışı içinde olanlar için modern ve lüks dokunuşlarla oluşturulan 48 dairelik Merter Park Evleri'nin daire kapılarında Stildoor ile kalitenin ayrıcalığı yaşanıyor.
Eylül 2010 Türkmenistan'da Stildoor Rüzgarı Aşgabat'ta 42.000 m² alan üzerine kurulu 12 katlı, 6 girişli, yarım ay şeklinde projelendirilen 200 daireli, ultra lüks rezidansın daire kapılarına Stildoor layık görüldü.
Kasım 2010 City Court'ta Stildoor İmzası Bahçeşehir'de 85 seçkin aileye benzersiz bir site konsepti sunan City Court'un daire ve villa kapıları Stildoor imzası taşıyor. Birçok projede olduğu gibi... Ekim 2010 - Barış Vadisi'nde Stildoor göz kamaştırıyor.
13.200 m2 arsa üzerinde yeşil ile iç içe, körfez manzarası eşliğinde hayatın tüm tatlarını yaşamak için her ayrıntısını titizlikle projelendirmiş 38 adet tripleks villa ve 10 bloktan oluşan, İzmit'in en seçkin vadisinde Stildoor var.
Kasım 2010 Saklıhan Konakları, Stildoor ile kapılarını mutluluğa açıyor... Saklıhan İnşaat’ın 2010 yılının son günlerinde hayata geçirdiği Saklıhan Konakları, mimarisiyle ve görselliğiyle Beylikdüzü’nün yükselen değeri olarak ön plana çıkıyor. Beylikdüzü’nün merkezinde, 12.000m2 ‘si yeşil alan ve peyzaj olmak üzere 18.600 m2’lik alana sahip olan Saklıhan Konakları, Stildoor’un Wink model 540 kapısıyla güvenli ve huzurlu bir yaşam vadediyor.
biz1
Aralık 2010 Ağaçseven Konakları'nda Stildoor ayrıcalığı yaşanıyor. Doğa ile iç içe ve kaliteli yaşam standartları benimseyipte Bostancı civarından kopamayanlar için İdealtepe'de toplam 7 blokta 8000 m2'lik arsa üzerinde projelendirilmiş olan Ağaçseven Konakları'nda da Stildoor ayrıcalığı yaşanıyor.
Şubat 2009 Pruva Konakları'nda Stildoor kalitesi yaşanıyor Kemerburgaz'da sosyal ve spor alanları, yüksek inşaat kalitesi ve yeşile yakınlığı, korunaklı ve özgün mimarisi ile kocaman bahçesinde 53 seçkin aileye çok keyifli, eğlenceli ve kaliteli bir yaşam sunan Pruva Konutları'nda da Stildoor kalitesi yaşanıyor.
Nisan 2009 Acarlife da "Önce Kalite" dedi Toplam 1452 adet villa, 80 adet boğaz manzaralı daire, 64 adet Acarlife daire, 72 adet Acarsize stüdyo daire ve ticari bilimler ile sosyal alanlarında Stildoor kalitesi tercih edildi.
Haziran 2009 İstinye Park Stildoor'a güvendi Sakinlerine son derece özel bir yaşam sunan ülkenin en büyük, seçkin ve saygın projelerinden biri olan İstinyepark projesinde Stildoor'un tarzına, kalitesine ve ayrıcalığına güvenildi.
Eylül 2009 Sunrice Residence'ta Stildoor farkını yaşayanlardan Mimaroba'da 14 blok ve 224 konuttan oluşan, spordan, eğlenceye, sosyal yaşamdan, konfora hayatın birçok alanında tatil köyü keyfi yaşayan Sunrice'ın seçkin sakinleri de Stildoor şıklığı ve güvenliğini yaşayanlardan...
Ekim 2008 Sevgili Residence Stildoor'u sevdi... Lüks donanımları ile 2 blok ve 2 villadan oluşan, kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness salonu, çok amaçlı toplantı salonu, kafeterya ve çocuk parkı gibi sosyal alanları ile adeta 5 yıldızlı bir oteli andıran Sevgili Residence'ta Stildoor'un ayrıcalıklı çizgisini sevenlerden.
yukarı çık

YUKARI ÇIK

1 2 3 4

X