neden stildoor banner
Kapı kanadının dört kenarına eklenmiş yuvasında bulunan özel lastik fitilin; ısı, gürültü yalıtımını ve sessiz kapanmaya aynı anda sağlandığını,
Çok noktalı kilit korumalarına ilave olarak kapı kanadının arka tarafında 4 adet 22 mm boyunda 17 mm kalınlığında , kapı kapandığında yuvasına girerek, üstün güvenliği sağlayan sabit emniyet pimleri olduğunu,
Kapı kilitlerinde 14 noktalı teknolojisi ile üst düzey güvenlik sağladığını,
(20 mm boyunda, 16 mm kalınlığında kapı güvenliğini sağlayan 1 adet tek milli tepe kilidi ve 30 mm boyunda, 16 mm kalınlığında ekstra güvenlik sağlayan 4'er adet çelik milli üst ve alt yan kilit grubu, 39 mm boyunda 18 mm kalınlığında 3 adet çelik milli ana kilit, 13 mm boyunda 20 mm kalınlığında 1 adet konik ana kilit)
Kapı güvenliğini arttırıcı çift emniyet kancasının sadece Stildoor kapılarında bulunduğunu, bu sistem markamıza ait 2005/01645 No'lu patent ile üretilmektedir.
Kapının emniyetli açılmasını sağlayan emniyet kelepçesinin artık yeni bir yeri olduğunu ve gizlenmiş bu kelepçeyi içeriden kontrol etmeyi sağlayan bir kontrol tokmağı olduğunu,
Yarım açılmayı sağlayan ve tam döndürüldüğünde kilit görevi gören emniyet kelepçesi kontrol tokmağı bulunduğunu,
14 noktayı kumanda eden Kale bilyalı silindir bulunduğunu,
Kapı güvenliğini arttırıcı çift emniyet kancasının sadece Stildoor kapılarında bulunduğunu, bu sistem markamıza ait 2005/01645 No'lu patent ile üretilmektedir.
3 adet 180 mm boyunda 22 mm kalınlığında içi bilyalı, yağlama delikli menteşelerin kapı kanadına ve kasaya kaynaklı olmasından dolayı ekstra güvenlik sağladığını ve bu menteşelerin aksesuar renginde kaplanabildiğini biliyor muydunuz?
NEDEN Stildoor ÇİFT EMNİYET KANCASI Gizlenmiş emniyet kelepçesine sahip olan çelik kapılar, sadece Stildoor ürünlerinde bulunan çift emniyet kancası ile güvenliğin en üst noktasına ulaşıyor. 2005/01645 no.lu patent ile tescillenmiş olan çift emniyet kancası, Stildoor’un sağladığı en özgün güvenlik ayrıcalıklarından birisi olarak göze çarpıyor.

KAPI AKSESUARLARI

Stildoor çelik kapılarında, 180˚’lik açıyla dış görüşü sağlayan kapı dürbünü, değişik renk ve model seçeneklerine sahip dürbünlü küçük ve büyük kapı taktağı, kapılara uygun tasarımlara sahip kapı kolu ve tokmağı, kapının gerektiği kadar açılmasını sağlayan yer stoperi ve kapı eşiğine monte edilen kapı eşik mermeri bulunur.
kapı

BUTİK ÜRETİM VE TASARIM

Stildoor, butik üretim ile hayalinizdeki kapı tasarımını gerçeğe dönüştürme olanağı sunuyor. Dilediğiniz model ve tasarımı, özel üretim imkânları sayesinde sadece size özel tasarlanmış kapılar haline getiriyor ve size özel olmanın keyfini yaşatıyor.
kapı

KAPI KİLİTLERİ

Kartlı, şifreli ve parmak izi geçiş sistemleriyle, yaşam alanlarınız çok daha huzurlu ve güvenli hale geliyor. Stildoor’la, istemediğiniz her şey dışarda; istediğiniz ve değer verdiğiniz her ne varsa, Stildoor’un arkasında güvende...
kapı

KAPI PERVAZLARI

Yaşadığınız mekânı size özel kılan tercihleriniz ve hayallerinizdir. Stildoor, çeliğin sağlamlığını, ahşabın doğallığını estetik ve kalite ile birleştirip sunuyor. Stildoor; renk, model ve özel pervaz tasarım alternatifleriyle hayal dünyanıza yeni kapılar açıyor.
PR-01
PR-02
PR-03
PR-04
PR-05
PR-06
PR-07

X